Спільна Skype-доповідь з Інститутом харчових технологій Університету Новий Сад у Сербії

23 березня 2017 року у Технологічному інституті харчової промисловості ім. М. В. Ломоносова пройшла перша Skype-доповідь, яка увійшла в план проведення вебінар згідно з Комплексним планом розвитку ОНАХТ на 2017 рік. Організована вона була Кафедрою хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів спільно з Інститутом харчових технологій Університету Новий Сад у Сербії.
Таке спілкування з європейськими колегами дає можливість формувати тематики наукових досліджень, докторських дисертацій, а також сприяє підтвердженню відповідності наукового напряму нашої академії світовому рівню, підвищуючи престиж ОНАХТ
GhB3H1_mwjc  fgM1ioiMAQw