Екзаменаційна комісія по захисту кваліфікаційних робіт магістрів

22 грудня 2020 року   відбулось засідання екзаменаційної комісії по захисту кваліфікаційних робіт  магістрів.

Теми представлених кваліфікаційних робіт магістрів актуальні та спрямовані на розширення асортименту, удосконалення технологій кондитерських виробів та розширенню виробництв кондитерських підприємств України.

По результатам захисту кваліфікаційних робіт були відзначені кращі: Подрушняк В.А. «Удосконалення технологій цукеркових виробів з пребіотиками», Пеленкова В.О. «Використання побічних продуктів переробки рослинної сировини в технології кексів при розширенні виробництва ТОВ «Київське» та  Половенко Я.О. «Впровадження технології кексів підвищеної харчової цінності на підприємстві ТОВ «Київське».

Студенти показали високий рівень підготовки, відповідність отриманих знань вимогам сучасності.

Успішно захистили кваліфікаційні роботи  всі  магістри кафедри.
Екзаменаційна комісія вітає студентів з успішним захистом та бажає великих досягнень в майбутньому!

MyCollages