Наші випускники

Драчук1

Драчук  Ірина Володимирівна

Закінчила Одеську національну академію харчових технологій у 1999 році. Свою трудову діяльність починала на Одеській кондитерській фабриці, пройшла шлях від робочої в борошняному цеху до головного технолога підприємства.

На данний час працюю провідним  технологом комерційного відділу ТОВ «Дельта Вілмар СНД».  

Мій вибір – це професія технолога, яка дуже затребувана на ринку праці, і яка не знає віку.

Я вважаю, що це стало можливим завдяки тим безцінним знанням і досвіду, який передали мені викладачі кафедри протягом всіх років навчання.

Я змогла успішно реалізувати себе на виробництві та стати справжнім професіоналом своєї справи.

Ільчишин

 Ільчішин Павло Миколайович

Закінчив Одеську національну академію харчових технологій у 2012 році. На даний момент працюю начальником виробництва на ТОВ «Одеський хлібозавод №4».

З впевненістю можу заявити, що я отримав добрі знання і якісну підготовку. Моя спеціальність представлена в академії ​​добре, є багато фахових предметів від яких залежить  рівень затребуваності на ринку праці.

Основне, що запам’яталося – це простота у відносинах з викладачами та керівництвом кафедри. Відкрите та щире ставлення викладачів до нас, студентів, сприяло формуванню дружньої атмосфери у колективі, спрощувало проблемні ситуації та заохочувало до здобуття знань.

Орланюк

Орланюк Євгеній Анатолієвич

Закінчив Одеську національну академію харчових технологій у 2011 році. Після закінчення академії чотири роки працював на посаді начальника булочного цеху ПАТ «Луганський хлібозавод».

На даний момент працюю головним технологом у мережі кафе-пекарень “Одеська булочна”.

Рівень підготовки у академії відмінний. Викладачі академії висококваліфіковані, позитивні люди з високим рівнем самовіддачі. Хороша організація проведення занять, починаючи з  приміщення і закінчуючи забезпеченням роздатковими матеріалами. Отримані знання надали можливість розвитку професійних навичок на роботі.

https://www.facebook.com/orlanyk/videos/233080245410330

 

Кеслер

Кеслер Михайло Наумович

Закінчив ОНАХТ у 2011-му році, і після чого майже одразу опинився у ролі технолога-стажера на одній із фабрик Кондитерської Корпорації “Рошен”.

На протязі 8 років встиг дійти до рівня головного технолога “Віницького молочного заводу “Рошен”.

У 2019-му році перейшов на роботу проектним інженером у компанію Tetra Pak, де і працюю зараз, і де важливими є знання про технологічні процеси, безпеку харчової продукції, організацію виробництва та багато іншого.

Серед багатьох дисциплін, які викладали в академії – вдалося винести головне – уміння системно мислити. Вчитися новому треба завжди і скрізь, так як кожна компанія унікальна, і рідко коли все буде так , як в підручниках, що не скасовує потреби у знанні класики.

ЛавренчукЛавренчук Василь Петрович

Навчався в ОНАХТ в період з 2002 року по 2008 рік за спеціалізацією Технологія виробництва хлібобулочних, макоронних і кондитерських виробів та харчоконцентратів за освітнім рівнем спеціаліст з 2010 року працює в Товаристві з обмеженою відповідальністю “Ковельський хлібокомбінат” на посаді головний інженер.