Вебінар від бельгійської компанії “Пуратос”

10 листопада 2021 року відбувся вебінар від бельгійської компанії Пуратос на тему “Презентація рішень для хлібопекарського виробництва від компанії “Пуратос”, який провела Юлія Приходько – директор по маркетингу Пуратос Україна. Студенти з великою цікавістю слухали представників підприємства та дізналися багато нової інформації про роботу компанії, нові види сировини та розширений асортимент продукції для кондитерської та хліборекарної галузей. На вебінарі були присутні викладачі, аспіранти та здобувачі СВО “Бакалавр” та “Магістр” Одеського національного технологічного університету та Одеського технічного фахавого коледжу ОНТУ.

Подальша співпраця буде продовжена 18 листопада у вигляді вебінару на тему “Сучасні технології хлібопечення” та “Роль інгредієнтів у поліпшенні якості хлібопекарських продуктів”. Інформація щодо заходу буде розміщена в розділі НОВИНИ на сайті кафедри.

дло