Збори трудового колективу 2, 2022

Протокол № 2 від 27.05.2022 року

Всього працюючих – 14 осіб

Присутні: 13 осіб

Головою зборів обрана Іоргачова К.Г.

Секретарем зборів обрана Бровкіна Ю.Ю.

Голосували :

Порядок  денний:

1. Про рішення Вченої ради від 24.05.2022 р. (№ 13) щодо виконання паспортів бюджетної програми структурних підрозділів ОНТУ та необхідність дотримання фінансової дисципліни.
  2. Про приведення витрат на заробітну плату кафедри ТХКМВ і Х у відповідність до затвердженого паспорту бюджетної програми структурного підрозділу на червень.

1. Слухали: зав. каф. Іоргачова К.Г. інформувала збори про виконання паспортів бюджетної програми структурних підрозділів ОНТУ та необхідність дотримання фінансової дисципліни.

Ухвалили : інформацію прийняти до відома.

Результати голосування :

Утримались – немає

1. Слухали: про приведення витрат на заробітну плату кафедри ТХКМВіХ у відповідність до затвердженого на червень паспорту бюджетної програми структурного підрозділу в об’ємах, аналогічних травню 136932 грн.

Ухвалили: залишити на червень раніше встановлені викладачам кафедри доплати за науковий ступінь і вчене звання (протокол № 1 зборів трудового колективу каф. ТХКМВ і Х від 26.04.2022 р.).

З метою забезпечення ефективної діяльності підрозділу замість ст.лаб. Бровкіної Ю.Ю. (відпустка за власний рахунок на червень) поновити на дистанційну роботу зав. лаб. Фатєєву А.С. (1 ст).

Результати голосування:

Утримались – немає

Голова зборів                                                              Катерина ІОРГАЧОВА

Секретар зборів                                                              Юлія БРОВКІНА